Simültane Tercüme

SİMÜLTANE EKİPMAN

 

Uluslar arası katılımlı toplantılarda, toplantının amacına ulaşabilmesi, simültane ekipman kalitesine ve hiç şüphesiz simültane tercüman kalitesine bağlıdır.

Işık Dil Hizmetleri olarak, önceleri Adana-Gaziantep-Hatay-Mersin gibi illerde hizmete başlayan firmamız, şimdi Anadolu Simültane markası ile tüm Türkiye geneline ve Kıbrıs’ta hizmet vermektedir.

 

anadolu-simultane-header

 

Simültane tercüme, konuşmacının beklemesine gerek olmaksızın konuşmasına devam etmesine, böylece programın daha akıcı olmasına olanak sağlayan sağlayan bir hizmettir. Anlık tercüme de diyebileceğimiz, Simültane Çeviri Hizmeti, yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ve bu alanda uzmanlaşmış tercümanlar ile verilmektedir.

Bu alanda en yüksek teknolojik özelliklere sahip ekipmanlar ve Türkiye’nin en profesyonel tercümanları ile hizmet veren firmamız, program süresince teknik eleman desteği ile programlarınızın sorunsuz geçmesine yardımcı olur.

 

Simültane tercüme hizmetlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, referanslarımızı görmek için www.anadolusimultane.com sitemizi ziyaret edebilir veya direk iletişim sayfamızı TIKLAYARAK uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede en uygun fiyat teklifini sunacaklardır.