Simültane Tercüme

Simültane Tercüme ve Ekipman

Uluslar arası katılımlı toplantılarda bir ihtiyaç olan simültane tercüme, simültane ekipman kalitesine ve hiç şüphesiz tercüman kalitesine bağlı olarak toplantının amacına ulaşmasına hizmet edecektir. Firmamız 10 yılı aşkın bir süredir bu alanda hizmet vermekte olup bir çok programın başarılı bir şekilde sonuçlanmasına vesile olmuştur.

Işık Dil Hizmetleri olarak, önceleri Adana-Gaziantep-Hatay-Mersin gibi illerde hizmete başlayan firmamız, şimdi Anadolu Simültane markası ile tüm Türkiye geneline ve Kıbrıs’ta hizmet vermektedir.

 

anadolu-simultane-header

 

Simültane tercüme, konuşmacının beklemesine gerek olmaksızın konuşmasına devam etmesine, böylece programın daha akıcı olmasına olanak sağlayan sağlayan bir hizmettir. Anlık tercüme de diyebileceğimiz, Simultane Çeviri Hizmeti, yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ve bu alanda uzmanlaşmış tercümanlar aracılığı ile verilmektedir.

Bu alanda en yüksek teknolojik özelliklere sahip ekipmanlar ve Türkiye’nin en profesyonel tercümanları ile hizmet veren firmamız, program süresince teknik eleman desteği ile programlarınızın sorunsuz geçmesine yardımcı olur. Sistemlerin kalitesi yanında  tercümanların da yetkinliği önem arz etmektedir. “ANLIK” tercüme anlamına gelen anlık tercüme, adından da anlaşılacağı üzere hataya yeri olmayan hassas bir iştir. Bu nedenle uluslararası katılımlı toplantılarınızda seçeceğiniz servis sağlayıcı büyük önem taşımaktadır. Bu gün ülkemizde bir çok sistem kiralayan firmalar olsa da bu firmaların %90’ı tercüme sektörü ile alakası olmayan firmalardır. Firmamız gerek simultane tercüme hizmetlerinde gerekse de yazılı ve sözlü tercüme alanında Türkiye’de kısa sürede adından söz ettiren nadir firmalardandır.

 

10 yıllık hizmet hayatımız boyunca 1000’in üzerinde programa sistem ve tercüman sağladık. Oldukça geniş referans ağımız içinde sizleri de görmek, ayrıcalıklı ve müşteri odaklı hizmetlerimizi sizlere de sunabilmek en büyük hedefimizdir.

Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, referanslarımızı görmek için www.anadolusimultane.com sitemizi ziyaret edebilir veya direk iletişim sayfamızı TIKLAYARAK uzmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede en uygun fiyat teklifini sunacaklardır.