Hakkımızda

Çeviri Hizmetinde Biz

 

Çeviri Hizmetinde uzun yılların deneyim ve birikimine sahip mütercim tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Adana merkezli tercüme şirketimiz, tüm Türkiye genelinde çeviri hizmeti vermekte olan nadir Anadolu firmalarından biridir.

Bu güveni kazanmamızdaki en önemli faktör, işimize olan sevgimiz ve kaliteye verdiğimiz önemdir. Sunduğumuz hizmetin ne denli hayati önem taşımakta olduğunun bilincindeyiz. Uluslar arası platformlarda anlaşılır olabilmek, tamamen aldığınız Çeviri Hizmetinin kalitesine bağlıdır. Adana Çeviri bürosu ve Işık Tercüme olarak, tüm dillerde profesyonel tercümanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Tercüme faaliyetimiz, farklı alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından çeşitli dillerde gerçekleştirilmektedir ve hizmetlerimizi üç ana başlık altında toplamak mümkündür:

  • Yazılı Tercüme Hizmetleri
  • Sözlü Tercüme Hizmetleri (Ardıl ve Simültane)
  • Web Sitesi ve Yazılım Yerelleştirmesi (Lokalizasyon)

 

Özellikle akademik çeviri hizmetleri konusunda iddialı olan firmamız, yurt dışı dergilerde yayınlanma amaçlı çalışmalarınızı, makalelerinizi alanında uzman çevirmenleri yardımıyla en doğru ve hızlı bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Türkçe’den İngilizce’ye yapılan çevirilerde ayrıca “PROOFREADING” hizmeti de veren firmamız, makalelerinizin A+ dergilerden, hakem heyetlerinden çeviri endeksli dönme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Akademisyen ve doktorlarımızın insanlık için yapmış oldukları özverili çalışmalarında onların çözüm ortağı olabilmek ve daima yanlarında olmak bize onur veriyor.

 

Bugüne kadar yüzlerce alanda çeviri tecrübesine ulaşmış olan firmamız ayrıca kongre, konferans, seminer ve lansman toplantılarınız için de simültane ekipman ve simültane tercüman desteği ve Çeviri Hizmeti de vermektedir. Tıpkı yazıl çevirilerde olduğu gibi bu hizmetimizi de tüm Türkiye geneline sunmaktayız.

 

Çeviri Hizmeti bir sanattır. Küreselleşen dünya düzeninde anlaşılır olabilmek, kendinizi ifade edebilmek ve uluslararası arenada hak ettiğiniz yeri alabilmek  Çeviri Hizmetinin kalitesi ile doğru orantılıdır.

 

Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılara, HİZMETLERİMİZ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.