Adana Çeviri Bürosu

2007 yılından buyana başta sadece Adana iline özel bir çeviri bürosu olma hüviyetindeki Işık Dil Hizmetleri ve Danışmanlık, geçen 10 yıl içerisinde yelpazesini genişleterek tüm Türkiye geneline hizmet vermeye başlamıştır. Adana Çeviri Bürosu olarak, tüm ülke geneline yazılı, sözlü ve simültane tercüme hizmeti sunmaktayız. Adana Çeviri Bürosu, geniş tercüman ağı vasıtasıyla tüm dillerde yeminli tercüme/çeviri hizmeti vermektedir.

İş sözleşmeleri
Şartnameler
Yurt içi ve yurt dışı iş görüşmelerinde tercüman desteği
Toplantı Seminer ve kongre gibi etkinliklerde simültane ekipman ve tercüman tedariki
Pasaport Tercümeleri
Diploma Çevirileri
Transkript Çevirileri gibi bir çok alanda çeviri/tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca Adana çeviri bürosu Işık Dil Hizmetlerinin alt kuruluşları ANADOLU SİMÜLTANE, simültane ekipman ve tercüman desteği sağlarken, KORTEKS TRANSLATION medikal-tıbbi makalelerin çevirilerini ve proofreading hizmetini vermektedir. Bu hizmetlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilmek için www.anadolusimultane.com ve www.kortekstranslation.com sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazlı, sözlü ve simültane tercümeler kapsamında ülke genelinde bir çok referansa sahip olan firmamız, müşteri odaklı hizmetleri ile de rakiplerinden daima önde olmayı bilmiştir. Müşteri odaklı hizmetlerimiz sayesinde ülke genelinde bir çok kurumsal müşterilerimiz bizlere olan inanç ve güvenlerinin karşılığını almışlardır. Her geçengün kendisini yenileyen çizgisi ile Adana Çeviri Bürosu büyümeye devam etmekte, bu oranda da hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Noter onaylı olması gereken çeviri işlerinizde gerektiğinde iş takip desteği de veren firmamız ayrıca yurt içi ve yurt dışı kargo işlemlerinizi de dilerseniz yapmaktadır. Aras Kargo ve DHL ile anlaşmalı olan firmamız, sizlere daha uygun kargo ücretleri ile hizmet vermektedir.

 

Tercüme hizmeti bir sanattır. Kaynak dildeki duygu, düşünce ve anlatılmak istenilen her şeyin kusursuz bir şekilde hedef dile aktarılması gerekmektedir. Bu nedenle ucuz tercüme yoktur. Kaliteli veya kalitesiz tercüme vardır. Önemli olan adil olabilmek ve yasalara uygun olarak en doğru hizmeti verebilmek gerekmektedir. İşte bu yüzden Adana Çeviri Bürosu var..

Bizimle iletişim kurarak tüm çeviri işlemleriniz için en doğru, en uygun ve en güvenilir desteği alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Comments are closed. Posted by: admin on