İngilizce Çeviri

 imagesİngilizce Çeviri

Dünyada en çok kullanılan çeviri dillerinin başında gelen ingilizce çeviri, hemen hemen her alanda uluslar arası ortak dil olarak kullanılmaktadır. Bu denli bir yaygın kullanıma sahip olmasından dolayı da en çok aranan çeviri dillerinin de başında gelmektedir.

 

Başta da belirttiğimiz üzere, hemen her alanda kullanılmakta olan İngilizce çeviri, iş hayatının, akademik hayatın ve hatta günlük hayatın en önemli ihtiyaçlarındandır.

 

Bu bilinçle 2007 yılında yola çıkan firmamız, İngilizce Çeviri konusunda her geçen gün kendini geliştirmiş, İngilizce Çeviri işini uzmanlık alanlarına ayırmış ve daha profesyonel hizmet sunmaya başlamıştır.

 

Teknik çeviri, medikal çeviri, akademik çeviri, hukuki çeviri ve diğer alanlarda, bu konuda uzmanlaşmış tercüman kadrosu barındıran firmamız siz değerli müşterilerine daima güvenilir, doğru ve kaliteli çeviri sunmayı prensip edinmiştir.

 

Spesifik bir alanda, örneğin tıp alanında terminolojiye hakim olmak, en az bir doktor kadar terminoloji ve tıp sistemini bilmek, tıp çevirisinde vazgeçilmez en önemli gerekliliktir. Çünkü yazılan Türkçe makalelerin İngilizceye Çevirisi yapılırken hiç bir noktanın kaçırılmaması ve anlatılmak istenen bilgilerin aynı ile karşı dile yansıtılması büyük önem arz etmektedir. İngilizce Çeviri, esasında en kolay ve en çok bulunan hizmet alanlarından biri gibi dursa da, bizi biz yapan bu dilin inceliklerine hakim olan tercüman kadrosuna sahip olmamızdır.

 

Başlıca İngilizce Çeviri Alanları

Medikal ingilizce çeviri

Akademik Çeviri

Teknik Çeviri

Hukuki Çeviri

Tıp Rapor Çevirileri

Prospektüs Çevirileri

Belge Çevirileri

Simültane Çeviri

Ardıl Çeviri

 

Yukarıda bahsettiğimi alanlar veya bu alanlardan başka diğer tüm alanlarda sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Çeviri pahalı bir hizmet değildir. Ancak güvenilir ellere teslim edilmeye çeviri hizmeti pahalıdır. Çünkü hiç bir anlam ifade etmeyen bir belgeyi tekrar çevirtmek zorunda kalacak ve iki defa çeviri ücreti ödemek zorunda kalacaksınız.

 

Sizlerde makale, kullanım kılavuzu, teknik şartname gibi önem arz eden belgelerinizi güvenilir ellere teslim etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi direk arayabilir, mail gönderebilir veya İLETİŞİM sayfamızda yer alan form aracılığı ile belgelerinizi gönderebilirsiniz.

 

Comments are closed. Posted by: admin on