Kargo Hizmeti

kargo

KARGO HİZMETİ

Işık Dil Hizmetleri olarak sizlere ücretsiz yurt içi kargo hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, yapılan yeminli tercüman imzalı ve noter tasdikli çevirilerinizi herhangi bir kargo ücreti almadan gönderiyoruz. Ayrıca, Adana ve İstanbul içinde de aynı gün elden teslim yapılabilmektedir. Ayrıca yurt dışına göndereceğiniz kargolarınız (dosya) için de sizlere muhteşem bir fırsat sunuyoruz. Aras kargo ve DHL işbirliği ve güvencesi ile kargolarınızı şirketimizin anlaşmalı olduğu ücretlerden gönderebilme imkanına sahibiz. Böylece yurt dışı gönderilerinizi çok daha ucuza ve güvenle gönderme imkanı bulacaksınız. Ekspres kargo ile 2-4 gün arasında gönderileriniz dünyanın her yerine zamanında ve güvenle ulaştırılmaktadır.

 

Işık Dil Hizmetleri olarak sunduğu kaliteli tercüme hizmetine ek olarak, zamanında ve güvenilir şekilde hazırlanan evraklarınızın yerine teslim edilmesini sağlamak bizler için ayrıca vazife olarak görülmektedir. Bu bağlamda gerek yurt içi gerekse de yurt dışı teslimatlarınız emniyetli bir şekilde gönderilmektedir. Gönderi durumu ile alakalı olarak da sizlere bilgi mailleri atılmakta, takip numarası verilerek de kargonuzu takip edebilmektesiniz.

 

Işık Dil Hizmetleri’nin ayrıcalıklı hizmetleri bununla da sınırlı değildir. Adana’da veya İstanbul’da yaşıyorsanız aynı gün çevirileriniz ayn gün içinde teslim edilebilmektedir.

 

Yurt dışına göndereceğiniz dosyalarınız olduğunda, tercüme işlemi yapılsın veya yapılmasın, bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

İletişim sayfamızdan bize ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ

 

Comments are closed. Posted by: admin on