Macarca Çeviri

 

 

250px-hu-funeral_sermon_and_prayer_oszk

Macarca Yazı Örneği

 

Macarca çeviri, 10 milyonu Macarlar olmak üzere dünya üzerinde 14,5 milyon kişi tarafından konuşulduğu düşünüldüğünde önem arz etmektedir.

Özellikle ülkemizle Macaristan arasındaki gerek tarihsel yakınlık, gerekse de hem ticaret hem de eğitim alanındaki anlaşmalar gereği Macarca çeviri/tercüme hizmetlerine ihtiyaç bulunmaktadır.

Bu alanda Işık Dil Hizmetleri olarak alanında uzman Macarca tercümanlar ile bu ihtiyaçlara ülke genelinde hizmet vermekteyiz.

 

Bu hizmet sadece Macarca-Türkçe arasında olmayıp, İngilizce-Macarca, Almanca-Macarca, Fransızca-Macarca gibi dil ikililerinde de çeviri yapmaktayız. Macarca, özellikle ticari alanda, sözleşmeler, teknik şartnameler, kullanma kılavuzları gibi tercümeye ihtiyaç duyulan bir dildir. Bu açıdan baktığımızda bir İngilizce gibi yaygın olmaması ve kontrol imkanının neredeyse olmadığı bir dil olduğundan yapılan çevirinin güvenirliği büyük önem arz etmektedir. Sizin işinize değer veren, sizler gibi düşünen  bir çözüm ortağının bulunması, güvenle çalışabileceğiniz imkanlar sunması çok büyük önem arz etmektedir. İşte bu noktada 10 yıllık deneyimi ve geniş müşteri potansiyeli ile Işık Dil Hizmetleri sizlere çeviri/tercüme hizmetinde güvenebileceğiniz çözümler sunan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Macaristan ayrıca eğitim alanında Türk öğrencilerin çok rağbet ettiği önemli bir ülkedir. Bu alanda da bir çok çeviri ihtiyacı doğmaktadır. Macaristan üniversitelerinde genellikle İngilizce eğitim verilse de resmi yazışmalar genellikle Macarca olarak yapılmaktadır. Bu da öğrencilerimizin çeviri yaptırmalarını gerektirmektedir.

 

Işık Dil Hizmetleri’nin sizlere sunacağı hizmetlerden yararlanmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Comments are closed. Posted by: admin on