Malta Dil Okulu

Malta, Güney Avrupa‘da, Orta Akdeniz’de yer alan, Sicilya‘nın güneyindeki adalardan oluşan bir devlettir. Malta takımadaları 3 büyük, 2 küçük adadan oluşur. Büyükleri: Malta, Gozo ve Comino. Takımadalar arasında en büyüğü olan Malta 237 km², Gozo68 km² ve Comino 2 km² yüzölçümüne sahiptir.

 

Bir Akdeniz ülkesi olan Malta, insanlarının sıcak kanlı ve yardım sever olmaları, doğal ve tarihi dokusu ve ana dilinin İngilizce vee Maltaca olması nedeniyle bir çok Türk öğrencinin rağbet ettiği bir ülkedir.

 

Malta dil okullarının çok tercih edilmesindeki bir diğer önemli neden ise, bu okulların ücretlerinin İngiltere, ABD ve Kanada’ya nazaran daha ucuz ve kaliteli olmasıdır.

 

Malta uzun yıllar İngiliz sömürgesi olduğu için küçük bir İngiltere havasındadır. Yılın her mevsiminde ve özellikle de yaz aylarında çok sayıda İngiliz turistin akın ettiği Malta, öğrenciler için adeta “Pratik Yapma Cenneti” kıvamında bir açık hava laboratuvarı gibidir.

 

Adana’da Malta dil okullarına sürekli öğrenci gönderen Işık Dil Hizmetleri ve Danışmanlık, bu alanda siz değerli öğrencilerinin memnun kalacağına inanmaktadır.

 

Malta Dil Okulları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Danışman arkadaşlarımız sizlere Malta ile alakalı çok daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir.

Comments are closed. Posted by: admin on