ONLINE SİMÜLTANE

Online simültane tercüme hizmeti ile yanınızdayız.

Covid-19 pandemisi nedeni ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ticaret ve sosyal hayat ağır darbeler aldı. Ekonomik anlamda ciddi çöküşlerin olduğu, insanların hayatlarını kaybettiği dahası psikolojik sıkıntıların baş gösterdiği bu dönemde sizlere destek olmak en büyük arzumuzdur.

İşlerinizin ve/veya projelerinizin virüs ve uzaklık engeline takılmaması artık sizin elinizde. İşinizle ilgili yapacağınız tüm toplantıları, seminer ve konferansları artık online yapabilirsiniz. Toplantınız uluslararası katılımlı olacaksa ve simültane çeviri desteğine de ihtiyacınız olacaksa, size bir telefon kadar yakınız.

Online simültane sistemi 100 katılımcıya kadar desteklenmektedir. Programdan bir gün önce katılımcılarınıza mail-watsapp gibi iletişim araçları vasıtası ile davet linki gönderiyoruz. Program saatinde katılımcılarınız dilerse direk katılabilir. Eğer katılımcıları davet listenize göre almak isterseniz, online bekleme salonumuzda sizin onayınızı alana kadar bekletebiliriz. Böylece sadece sizin onayınızı alan kullanıcılar programınıza girebilecektir. Böylelikle güvenlik zafiyetinin önüne geçilmiş olacaktır.

Maliyetten Tasarruf Edin

Nasıl Tasarruf Edilir? - MAPFRE Blog

Normalde konferans, kongre, seminer gibi uluslararası katılımlı toplantılar, online toplantılar sayesinde şirketinize büyük tasarruf da sağlamaktadır. Başka ülkelerden gelmesi gereken katılımcıların uçak bilet giderleri, konaklama giderleri, yeme-içme giderleri gibi çok büyük kalemler ortadan kalkmaktadır. Bunun yanında paradan çok daha önemli olan kaza riski de büyük ölçüde ortadan kaldırılmış olacaktır.

Zaman İsrafını Önleyin

ZAMAN İSRAFI NEDİR NASIL ÖNLENİR? - Zamanda İsraf

Telekonferanslarda katılımcılara önceden göndereceğiniz davet linkinde toplantının başlama ve bitiş saatleri belirtilmektedir. Böylece katılımcınız aynı gün içinde hem toplantıya katılabilir hem de geriye kalan zamanda kendi işlerine zaman ayırabilir. Böylece bir gün içinde birden fazla işi yapma şansına sahip olur. Ayrıca gerek evinden gerek ofisinden veya dilediği her hangi bir yerden katılım sağlayacağı için zamanında toplantıya katılma olanağına sahip olacaktır.

Simültane çeviri ne demektir? Nasıl yapılır? Ne işe yarar? Bu ve benzeri sorular için simültane tercüme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Online simültane sisteminde de, fiziki simültanede olduğu gibi deneyimli tercüman arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Programın hangi alanda olduğu

Detaylı bilgi için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.