Satış/Sales

Bosch Integrus Simültane Sistem Satışı/Bosch Integrus Simultaneous System Sales

 


boschinfrared

 

Simültane sistemlerin en iyisi Alman teknolojisinin ürünü Bosch Integrus Simültane Sistem, kongre, konferans ve seminer gibi uluslara arası katılımlı toplantıların vazgeçilmez parçasıdır.

 

Dijital bir sistem olan Bosch Integrus Simültane Sistem, analog sistemlere göre daha güvenli, daha yüksek ses kalitesi ve şıklığı ile bu sektörde yer alan firmaların vizyonu olan Bosch Integrus Simültane Sistem, inanılmaz fırsatlarla firmamızca satışa sunulmuştur.

 

Bosch Integrus Simultaneous System, which is one of the best simultaneous systems and a product of German technology, is an integral part of any internationally participated such as congress, conference and seminar.

 

Bosch Integrus Simultaneous System, which is a digital system, and vision for the companies taking part in this sector with its more reliable, higher voice quality and elegance, has been presented for sales by our firm with incredible opportunities.

 

Nasıl Alabilirim?/How Can I Buy?

 

cabinÖncelikle bizimle iletişim kurmanız ve taleplerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu talepleriniz doğrultusunda size göndereceğimiz teklife göre karşılıklı anlaşarak sözleşme yapılır, ödeme yapıldıktan sonra sistem teslim edilir. (Stok durumuna göre teslim süresi 4-6 hafta arasında değişebilir)

 

First of all, you should get contact with us, and transmit your demands. A contract is concluded mutually with you in accordance with the offer which we shall send you in line with these demands of yours, and the system is delivered after you effected the necessary payment. (According to the existing stocks, the time of delivery may be changed between 4-6 weeks.)

 

 

 

 

Teslimat Nerede ve Nasıl Yapılmaktadır?/Where and How the Delivery is Made?

 

 

 

Bosch Receiver-KTeslimat, Türkiye’nin her noktasına ilk alımlarda ücretsiz yapılmaktadır. İlk kurulum hizmeti ve eğitim ücretsiz olarak verilir.  Teslimat stoklarla sınırlıdır. Satın aldığınız ürün bir hafta içinde teslim edilebileceği gibi 4-6 hafta beklemek durumunda da kalabilirsiniz.

 

The delivery is made free of charge in the first purchases for everywhere in Turkey. The first setting up and training are provided free of charge. The delivery is limited with the stocks. The product which you purchase may be delivered within one week, or you may have to wait 4-6 weeks for the delivery.

 

TEKNİK DESTEK/TECHNICAL SUPPORT

Firmamız, siz değerli müşterilerimize yerinde veya uzaktan teknik destek vermektedir.

 

Our firm has been providing any technical support in-situ or remote to you, our esteemed customers.

 

Garanti/ Warranty

Aldığınız Bosch Integrus Sistem 2 yıl boyunca Işık Dil Hizmetleri garantisi altındadır. Kullanıcı hatalarına (Kırılma, darbe, su teması gibi) bağlı olmayan tüm arızalarda daima yanınızdayız.

 

Bosch Integrus System which you have purchased in under the warranty of Işık Dil Hizmetleri (M/s Işık Language Services Co.) for a period of 2 years. We are always at your disposal to compensate any failures not resulting from any user’s mistakes (such as breakage, impact, water contact, etc.)

 

 

İADE ŞARTLARI/REFUNDING CONDITIONS

Sözleşme yapılıp ödeme alındıktan sonra iade yapılamamaktadır. Sözleşmeden 2 iş günü sonrasına kadar ödeme yapılmadığında sözleşme otomatik olarak fesih olur.

 

It is not refunded after the contract is made, and the payment is collected. In the case where the payment is not effected within 2 business days after signature of the contract, the contract is abolished automatically.