İngilizce Yeminli Çeviri Hizmeti

sözlüİngilizce Yeminli Çeviri Hizmeti, ülkemizde en çok ihtiyaç duyulan tercüme hizmetlerinin başında gelmektedir. Küresel bir dil olma özelliğinden dolayı, İngilizce çeviri hemen her alanda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. İngilizce katalog, İngilizce kullanma kılavuzları, İngilizce makaleler, İngilizce raporlar gibi bir çok alanda çeviri ihtiyacı hasıl olmaktadır.

Bu kadar fazla ihtiyaç duyulan bir alanda hizmet vermek ve bu alanda hizmet veren rakipler arasında en iyiler kategorisinde olmak firmamıza daha çok sorumluluk yüklemekte ve bizler de bu sorumluluğun bilincinde olarak, daha iyi hizmet suna bilmeyi hedeflemekteyiz.

2007 yılından bu yana tercüme sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız, her geçen gün alt yapısını daha da geliştirmekte olup, sunduğu hizmet kalitesini hep yukarılara taşımanın gayreti içerisindedir.

 

İngilizce Yeminli Tercüme

Resmi evraklarınız İngilizce Yeminli Çeviri yapan tercümanlarımız tarafından tercüme edilip imzalandıktan sonra siz değerli müşterilerimize elden veya kargo ile iletilmektedir. Yeminli tercüme sonrasında bazı kurumlar noter onaylı tercüme isteyebilmektedir. Bu bağlamda İngilizce Yeminli Tercümeler noter onayı yapılabilmektedir.

 

 

Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından resmi veya özel bir çok kuruma hizmet vermekte olan firmamız, İngilizce çeviri hizmetleri altında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

  • – Tüm yazılı evrakların İngilizce Yeminli Çeviri
  • – Web sitelerinin İngilizce çevirileri
  • – İngilizce Makale Çevirileri
  • – İngilizce Simültane Çeviri
  • – İngilizce Ardıl Çeviri
  • – İngilizce sunum çevirisi

 

İngilizce çeviri hizmetinde en önemli unsur elbette ki İngilizce mütercim tercümanlardır. İngilizce çok yaygın bir dil olduğu için, her İngilizce bilen tercümanlık yapabileceğini düşünmekte bu da maalesef tercüme kalitesini direk olumsuz etkilemektedir. Tercüme yapabilmek için dil bilmek yeterli değildir. Öncelikle o dilin konuşulduğu ülkenin siyasi, etnik, kültürel ve ticari vasıflarına hakim olmak gerekir.  Terminolojiye hakim olmak, gerektiğinde terminolojik ve işlevsel araştırmalar yapmak ve en doğru ifadeyi kullanmak kaliteli bir çevirmenin en önemli hususiyetidir. Çeviri hizmeti pahalı bir hizmet değildir. Ama her şeyde olduğu gibi kalitesiz bir hizmet sonrasında sizlere ek maliyetler doğuracağından pahalıya mal olmaktadır. Çeviri hizmetimizin kalitesini referanslarımızdan da görebilirsiniz. 10 yıldan bu yana gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından bir çok firma referansımız olmuştur. Sizleri de aramızda görmek isteriz.

 

Işık Dil Hizmetleri olarak, alanında uzman çevirmenlerimiz ile İngilizce çeviri ihtiyaçlarınızda daima yanınızda olacağız.

 

Tüm çeviri ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. İrtibat için TIKLAYINIZ.

 

İngilizce Çeviri Adana

Türkçe – İngilizce tercüme kalitesi, şirketinizin yurtdışında doğru ilişkiler kurması ve başarılı olması için çok ciddi önem taşımaktadır. Doğru, zamanında ve kaliteli bir Türkçe – İngilizce, İngilizce – Türkçe çeviri hizmetiyle, şirketinizin yurtdışındaki başarısını güvence altına almak için bizimle irtibat kurunuz.

İngilizce Ticari Çeviri Adana
İngilizce Hukuki Çeviri Adana
İngilizce Akademik Çeviri Adana
İngilizce Simultane Çeviri Adana
İngilizce Sözlü Çeviri Adana
İngilizce Pasaport Çeviri Adana
İngilizce Diploma Çevirisi Adana
İngilizce Transkript Çeviri Adana
İngilizce Kimlik, Sürücü Belgesi Çeviri Adana
İngilizce Teknik Çeviri Adana
İngilizce Kullanım Kılavuzu Çeviri Adana
İngilizce Tıbbi Çeviri Adana
İngilizce Web Sitesi Çevirisi Adana

ve diğer konularda uzman yeminli İngilizce tercümanlarımızca, İngilizce – Türkçe, Türkçe – İngilizce yazılı ve sözlü çeviri hizmeti vermekteyiz.

Çevirisi yapılan belgeleriniz, lüzumu halinde; resmi noter gideri ve harçlar dışında herhangi bir ücret almadan noter tasdiki / apostil / dışişleri tasdik işlemlerini biz takip ediyoruz.

Adana’da Türkçe – İngilizce, İngilizce – Türkçe tercüme hizmeti için IŞIK TERCÜME‘yi seçen şirketlerle aynı kalitede ve ekonomik tercüme hizmetini almak ve IŞIK TERCÜME ayrıcalığını ve güvenini yaşamak için bizimle mutlaka irtibat kurun.