İngilizce Yeminli Çeviri Hizmeti

sözlüİngilizce Yeminli Çeviri Hizmeti, ülkemizde en çok ihtiyaç duyulan tercüme hizmetlerinin başında gelmektedir. Küresel bir dil olma özelliğinden dolayı, İngilizce çeviri hemen her alanda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. İngilizce katalog, İngilizce kullanma kılavuzları, İngilizce makaleler, İngilizce raporlar gibi bir çok alanda çeviri ihtiyacı hasıl olmaktadır.

Bu kadar fazla ihtiyaç duyulan bir alanda hizmet vermek ve bu alanda hizmet veren rakipler arasında en iyiler kategorisinde olmak firmamıza daha çok sorumluluk yüklemekte ve bizler de bu sorumluluğun bilincinde olarak, daha iyi hizmet suna bilmeyi hedeflemekteyiz.

2007 yılından bu yana tercüme sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız, her geçen gün alt yapısını daha da geliştirmekte olup, sunduğu hizmet kalitesini hep yukarılara taşımanın gayreti içerisindedir.

 

İngilizce Yeminli Tercüme

Resmi evraklarınız İngilizce Yeminli Çeviri yapan tercümanlarımız tarafından tercüme edilip imzalandıktan sonra siz değerli müşterilerimize elden veya kargo ile iletilmektedir. Yeminli tercüme sonrasında bazı kurumlar noter onaylı tercüme isteyebilmektedir. Bu bağlamda İngilizce Yeminli Tercümeler noter onayı yapılabilmektedir.

 

 

Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından resmi veya özel bir çok kuruma hizmet vermekte olan firmamız, İngilizce çeviri hizmetleri altında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

  • – Tüm yazılı evrakların İngilizce Yeminli Çeviri
  • – Web sitelerinin İngilizce çevirileri
  • – İngilizce Makale Çevirileri
  • – İngilizce Simültane Çeviri
  • – İngilizce Ardıl Çeviri
  • – İngilizce sunum çevirisi

 

İngilizce çeviri hizmetinde en önemli unsur elbette ki İngilizce mütercim tercümanlardır. İngilizce çok yaygın bir dil olduğu için, her İngilizce bilen tercümanlık yapabileceğini düşünmekte bu da maalesef tercüme kalitesini direk olumsuz etkilemektedir. Tercüme yapabilmek için dil bilmek yeterli değildir. Öncelikle o dilin konuşulduğu ülkenin siyasi, etnik, kültürel ve ticari vasıflarına hakim olmak gerekir.  Terminolojiye hakim olmak, gerektiğinde terminolojik ve işlevsel araştırmalar yapmak ve en doğru ifadeyi kullanmak kaliteli bir çevirmenin en önemli hususiyetidir. Çeviri hizmeti pahalı bir hizmet değildir. Ama her şeyde olduğu gibi kalitesiz bir hizmet sonrasında sizlere ek maliyetler doğuracağından pahalıya mal olmaktadır. Çeviri hizmetimizin kalitesini referanslarımızdan da görebilirsiniz. 10 yıldan bu yana gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından bir çok firma referansımız olmuştur. Sizleri de aramızda görmek isteriz.

 

Işık Dil Hizmetleri olarak, alanında uzman çevirmenlerimiz ile İngilizce çeviri ihtiyaçlarınızda daima yanınızda olacağız.

 

Tüm çeviri ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. İrtibat için TIKLAYINIZ.