Gaziantep Tercüme

cropped-antep.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sürekli büyüyen ekonomisi ve ihracat sıralamasında İstanbul’dan sonra ikinci sırada yer alması, Gaziantep’in ülkemiz açısından ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalıkla hareket eden firmamız, Gaziantep firmalarının tercüme hizmetindedir. Gaziantep tercüme bürosu olarak hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

 

Başlıca Hizmetlerimiz

– Hukuki Tercüme Antep
– Medikal (Tıbbi) Tercüme Antep
– Diploma Çevirisi Antep
– Pasaport Çevirisi Antep
– WEB sitesi tercümesi Antep
– Sertifika Çevirisi Antep
– Proje Tercümesi Antep
– Yazılım Tercümesi Antep
– Sözlü Tercüme Antep
– Simültane Ekipman Antep
– Simültane Tercüme Antep
– Simültane Tercüman Antep

Başta İngilizce olmak üzere, tüm dillerde hizmet vermekteyiz.

Bizimle iletişim kurmak için lütfen TIKLAYINIZ

 

SİMÜLTANE EKİPMAN ANTEP

Uluslar arası katılımlı toplantılarda, toplantının amacına ulaşabilmesi, simültane ekipman kalitesine ve hiç şüphesiz simültane tercümanın yeterliliğine bağlıdır.

Işık Dil Hizmetleri olarak, önceleri Adana-Gaziantep-Hatay-Mersin gibi illerde hizmete başlayan firmamız, şimdi Anadolu Simültane markası ile tüm Türkiye geneline ve Kıbrıs’ta hizmet vermektedir.

 

tercüman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suriye’deki savaş süresince bir çok Suriyeli mülteciye ev sahipliği yapan Gaziantep, aynı zamanda bu mültecilerin sorunları ile ilgili gerçekleştirilen bir çok uluslar arası programın da merkezi konumuna gelmiştir. Bu nedenle Gaziantep, çok sık ve yoğun simültane programlarla gündeme gelmektedir. Gaziantep simültane ekipmanlarını çoğunlukla Anadolu Simültane’den sağlamaktadır. Adana’ya sadece 2 saat uzaklıkta olan Gaziantep’te depomuz bulunmaktadır. Bu nedenle, ulaşım, nakliye ücreti gibi bir sorun olmaksızın sürekli hizmet verebilmekteyiz.

 

Gaziantep Simültane olarak, daima en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için yola çıkan firmamız, yüksek teknoloji ürünü simültane ekipmanları ile hizmetinizdedir. Bu bağlamda Gaziantep Otelleri ile de organizeli çalışan firmamız, bir ekip çalışması havasında programlarınızın sorunsuz geçmesi için elinden geleni yapmaktadır. Kaç günlük olursa olsun, programlarınız, çalışmalarınız bizim için kıymetlidir. İster yarım günlük isterse 20 günlük olsun, program ayrımı yapmadan sizlerin hizmetinizdeyiz.

 

Gaziantep Simültane ekipmanın yanında simültane tercüman desteği de sunmaktadır. Hangi dillerde olursa olsun, simültane tercümanlarımızla da hizmetinizdeyiz.

 

Gaziantep’te gerçekleştireceğiniz her türlü programda ihtiyacınız olabilecek simültane ekipman, ses sistemi, görüntü sistemi,simültane tercüman gibi konularda bizimle görüşmeden karar vermeyin.