Van Çeviri Bürosu

yazılı

Van Çeviri Bürosu & Van Tercüme Bürosu Van İlimizde Hizmetinizde

Van çeviri bürosu, köklü bir geçmişe sahip Van ilimizde hizmetinizdedir. Işık Dil Hizmetleri ve Danışmanlık (IDHD) olarak, kaliteyi ve yerinde hizmeti kendisine önemli bir düstur edinmiş olmamızın gereği, Van ilimizdeki tercüme hizmetlerine cevap verebilmek amacıyla Van ilimizde tercüme bürosunu hayata geçirmeyi uygun görmüş ve siz değerli Vanlı hemşehrilerimize layık olabilmek ümidiyle faaliyetlerine başlamıştır.

 

Türkiye’nin köklü üniversitelerinden biri olan Van 100. yıl üniversitesi, bölgenin göz bebeği olmasının yanı sıra bu üniversitedeki akademisyenlerin uluslararası platformda ülkemizi temsil ederken, insanlığın yararına olacak akademik çalışmalarını farklı dillerde yayınlara gönderirlerken uzaktan destek aldıklarını biliyoruz. IDHD olarak ekip ruhunun ön planda olduğu bu önemli çalışmaların bir parçası olabilmek, değerli akademisyenlerimize çalışmalarına daha fazla zaman ayırabilme imkanı sunmak ana hedefimizdir. Özellikle medikal alanda çalışan akademisyen ve doktorlarımızın, insan hayatı için ortaya koydukları özveri dolu çalışmaların, karşı dillere en iyi şekilde anlatılması, makalelerin yayınlardan ve hakem heyetlerinden dönmemesi oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda IDHD olarak, üzeremize aldığımız bu sorumluluğun farkında olarak, en kaliteli hizmeti zamanında siz değerli bilim insanlarına sunmak ana hedefimizdir.

 

Medikal makale çevirileri için ayrıca bir alt markamız olan KORTEKS TRANSLATION “Siz İnsan Hayatı İçin Çalışırken Desteğiniz Olmak İstedik” sloganı ile tamı tamına örtüşen bir hizmet anlayışı ile değerli doktorlarımızın hizmetindedir. Ayrıca proofreading hizmetini de çatısı altında bulunduran Korteks Translation, makalelerinizin hakem heyetlerinden DİL bakımından dönmesi olasılığını ortadan kaldırırken, aynı zamanda proofreading sertifikası da vermektedir.

 

Bunun yanında iş dünyasının ihtiyacı olan çeviri hizmetleri de yine Van tercüme bürosu çatısı altında verilmektedir. Sözleşme çevirileri, şartname çevirileri, sözlü çeviriler, simültane ekipman ve tercüman hizmetleri ile Vanlı iş adamlarımızın yanı başındayız.

 

Simültane çeviri hizmetlerinde de Türkiye’nin öncü markası Anadolu Simültane IDHD alt şirketlerinden biri olup, Van simültane tercüme ihtiyaçlarında simültane ekipman ve tercüman desteği vermektedir. Kongre, konferans, seminer gibi uluslararası toplantıların en önemli unsurlarından birisi olan simültane çeviri hizmetinde, ekipman ve tercüman kalitesi programa değer katmaktadır. İşte tam bu noktada sizlere ihtiyacınız olan ekipman ve tercüman desteği yine Van çeviri bürosu çatısı altındadır.