Amerika Vizesi

amerikaAMERİKA VİZESİ

 

Amerika Vizesi : Amerika Birleşik Devletleri ile Türkiye arasındaki vize krizi çözüldü!!!

 

Bir kaç aydır devam eden karşılıklı vize krizi nihayet çözüldü. USA konsolosluğu artık vize kabul işlemlerine başlamış olup, eskiden olduğu gibi aynen işlemlere devam etmektedir. Amerikan Konsolosluğunun istediği prosedürler sağlandığı takdirde 10 yıllık Amerika Vizesi kolaylıkla alınabilmektedir.

 

Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus DS-160 olarak adlandırılan formun doğru bir şekilde doldurulmuş olması, yanlış bilgilere yer verilmemesidir. İşte bu aşamada Işık Dil Hizmetleri ve Danışmanlık firması vize departmanı olarak sizlere en güvenilir ve doğru hizmeti vermek üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye’ye vize uygulayan ülkelerden bir tanesidir. Hangi amaçla Amerika’ya seyahat edeceğiniz, vize türlerinin belirlenmesinde önem arz etmektedir. Bu seçimin hatalı yapılması veya yapılan seçime göre yanlış form doldurulması vize reddine neden olacaktır. Amerika Vizesi formlarının hatasız doldurulması gerekmektedir. Bu nedenle bir uzmana baş vurmak, gerek zaman gerekse da maliyet açısından size kazanç sağlayacaktır. Zira vize başvurunuzun reddedilmesi durumunda ödediğiniz vize ücreti Amerikan Konsolosluğu tarafından iade edilmemektedir.

 

HİZMETLERİMİZ

Amerika Vizesi başvuru işlemlerinizde sizlere sunduğumuz hizmetler şunlar olacaktır.

 

1. Online vize başvuru formunuzu doldyurmak

2. Gerekli Belgelerin hazırlanmasında danışmanlık

3. Vize randevunuzu almak

4. İhtiyaç halinde tercüme hizmeti vermek

5. Vize dosyanızın hazırlanması

 

başlıca hizmetlerimiz arasındadır.

 

GEREKLİ BELGELER

Her konsoloslukta olduğu gibi Amerikan Konsolosluğu da vize verebilmek için sizlerden bazı belgeler isteyecektir. Bu belgeler kişinin başvuru statüsüne göre değişiklik arz etmektedir. Turistik, İş Ziyareti, Eğitim gibi farklı alanlar için Amerika Vizesi ne başvuracaksanız belgeleri de ona göre hazırlamanız gerekmektedir.

-Amerika’da nerede kalacaksınız

-Giderlerinizi kim karşılayacak

-Giderleri karşılayacak kişinin veya şirketin ekonomik verileri (Banka Dökümü, Şirket evrakları vb)

 

gibi bir takım verilere ihtiyacınız olacaktır.

 

Oldukça karmaşık gibi görünse de uzman bir danışman kontrolünde yapılan başvuruların geri dönme veya reddedilme olasılığı oldukça düşüktür. Bu bağlamda bizimle irtibata geçtiğinizde sizlere en doğru bilgiler uzmanlarımız tarafından verilecek ve en güvenilir hizmeti almaya başlayacaksınız.

 

Vize başvurularınız için lütfen RANDEVU alınız.