ABD’de STAJ

talk

 

 

 

 

 

 

 

Firmamız aracılığı ile Amerika’da  Miami, Boston ve San Francisco’da dil eğitimi veren TALK English School ile ortak bir program çerçevesinde üniversite öğrencilerine ABD’de seçkin şirketlerde staj yapma imkanı sunuyoruz. Böylelikle, gelecekte iş başvurularınızda sizleri rakiplerinizin çok önüne taşıyacak bir fırsatı yakalamış olacaksınız. Tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek ve bu büyük fırsata kayıt olmaktır.

 

Kimler Yararlanabilir?

Üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinde okuyan öğrenciler bu programdan yararlanabilirler.

-İşletme/İktisat/Ekonomi

-Turizm ve Otelcilik

-Mühendislikler

-Moda

-Reklam Tanıtım

 

NOT: Sadece staj yapmış olmak isteyen ve yukarıdaki bölümlerde okumayan öğrencilerde Office Boy olarak dil deneyimlerini arttırabilirler.

 

Şartlar Nelerdir?

Üniversite öğrencisi olmak, en az orta düzeyde İngilizce biliyor olmak yeterlidir.

 

Programda Neler Var?

Program minimum 12 Haftadan (3 Ay) oluşmaktadır. 1-4 hafta aralığında Genel İngilizce, İş İngilizcesi veya TEFL IBT kurslarından dilediğinize devam edeceksiniz. Sabah ders görüp, öğleden sonra staj hakkında bilgilendirme, hazırlık çalışmaları olacak.

5-12 hafta aralığında ise yine öğleye kadar ders görecek, öğleden sonra staj yapacağınız şirkete gidecek ve stajınızı yapacaksınız.

 

Ücret Ödeyecek miyim?

Staj programı ile ilgili herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ayrıca danışmanlık ücreti de alınmayacak. Sadece 12 Hafta için 3500USD dil eğitim ücreti ödeyeceksiniz. Bu ücrete Dil eğitimi, materyaller, kayıt ücreti, uluslararası kargo ücreti dahildir. İsteğe bağlı olarak hava alanından karşılama ücreti olarak yapılmaktadır.

 

Nerede Konaklayacağım?

Okulumuzun kendisine ait konaklama seçeneklerinin yanında dilerseniz kendisiniz daha uygun ücretler ile konaklamanızı temin edebilirsiniz. Okul sizlere aile yanı ve öğrenci yurdu  şeklinde seçenekler sunmaktadır. Aile yanı konaklamalarda kahvaltı veya hem kahvaltı hem akşam yemeği seçenekleri de mevcuttur.

 

Daha fazla bilgi için bizimle irtibat kurunuz.