Malta Dil Okulları

Malta, Güney Avrupa‘da, Orta Akdeniz’de yer alan, Sicilya‘nın güneyindeki adalardan oluşan bir devlettir. Malta takımadaları 3 büyük, 2 küçük adadan oluşur. Büyükleri: Malta, Gozo ve Comino. Takımadalar arasında en büyüğü olan Malta 237 km², Gozo 68 km² ve Comino 2 km² yüzölçümüne sahiptir.

 

Bir Akdeniz ülkesi olan Malta, insanlarının sıcak kanlı ve yardım sever olmaları, doğal ve tarihi dokusu ve ana dilinin İngilizce ve Maltaca olması nedeniyle bir çok Türk öğrencinin rağbet ettiği bir ülkedir.

 

Malta dil okullarının çok tercih edilmesindeki bir diğer önemli neden ise, bu okulların ücretlerinin İngiltere, ABD ve Kanada’ya nazaran daha ucuz ve kaliteli olmasıdır.

 

Malta uzun yıllar İngiliz sömürgesi olduğu için küçük bir İngiltere havasındadır. Yılın her mevsiminde ve özellikle de yaz aylarında çok sayıda İngiliz turistin akın ettiği Malta, öğrenciler için adeta “Pratik Yapma Cenneti” kıvamında bir açık hava laboratuvarı gibidir.

 

Adana’da Malta dil okullarına sürekli öğrenci gönderen Işık Dil Hizmetleri ve Danışmanlık, bu alanda siz değerli öğrencilerinin memnun kalacağına inanmaktadır.

 

IDHD olarak Maltada özellikle ESE DİL OKULU ve CLUB CLASS MALTA gibi malta dil okulları arasındaki en prestijli iki okulun okulun temsilciliğini yapmaktayız. Bu nedenle öğrencilerimizden ekstra herhangi bir danışmanlık ücreti almamakla birlikte vize danışmanlık ve işlemlerini de ücretsiz olarak yapmaktayız.

 

Ayrıca, IDHD olarak 24 hafta ve üzerinde Malta’da dil eğitimi almak isteyen tüm öğrencilerimize zaman zaman uçak bileti hediye etmekteyiz. Bu biletler İstanbul-Malta / Malta-İstanbul şeklinde olmaktadır. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz.

 

Malta dil okulları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Danışman arkadaşlarımız sizlere Malta ile alakalı çok daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir.


KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

 

Malta, eğitim kalitesinin yanı sıra, konaklama seçenekleri ile de kalitesini göstermektedir.

Nezih yurt, apart veya aile yanı seçenekleri ile öğrencinin ihtiyacı olan her türlü konfora sahiptir.

 

2

İngilizce öğrenirken mükemmel bir tatil yapmak, yurt dışı deneyimi kazanmak ve bolca pratik yapabilmek adına Malta en mükemmel tercihlerden birisidir.

 

 

Konaklamalarda günlük ve haftalık temizliklerin yanı sıra, ücretsiz internet erişimi, her türlü ihtiyaca cevap verecek ev eşyaları, TV gibi eşyalar bulunmaktadır.

 

 

3